info@3amekanik.com 0342 999 14 94
2014 Yılından bu yana sektördeki tecrübelerini başarılarının üzerine ekleyerek, günümüze kadar ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden bütün projelerinde karşılıklı memnuniyet çerçevesinde üstlenmiş olduğu görevi yerine getirmenin sevinciyle, 2018 Yılında 3A ELEKTROMEKANİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ismiyle vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda sektörde yer almaya devam etmekteyiz.

3A ELEKTROMEKANİK, en kaliteli ürünleri, en iyi hizmet ve en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimiz tüm kalite ve gereklilik sertifikalarına sahiptir.

Konusunda uzman montaj ve servis elemanlarımızla tüm resmi ve özel projelerinize özenle hazırlanmaktadır. Projelerinize özgü en uygun çözümleri sunarak, firmamız projelerinizde bir çözüm ortağı görevi üstlenmektedir.

MİSYONUMUZ ;

İçerisinde yer aldığımız sektörün, tüm yasal şartlara ve mevcut standartlara uyarak müşterilerimizin beklentilerine en uygun ve en hızlı çözümler sunarak memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak başlıca misyonumuzdur. Gerçekleştirdiği bütün projelerde temelini insandan alan firmamız, kaliteli malzemeleri kaliteli işçilik ile birleştirerek hizmet anlayışını devam ettirmektir.

VİZYONUMUZ ; 

Bütün müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek bütün ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşaa etmek, Sektörde adı saygı ile anılan, hem çalışanlari hem de müşterileri tarafından güvenilirliği, kalitesi ve insana verdiği değer ile ön plana çıkmış, ve bu konularda her zaman öncü rolünü koruyarak büyüyen büyüten, gelişen ve geliştiren bir firma olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ ; 

3A ELEKTROMEKANİK, Yönetmeliklerin işaret ettiği Kalite Güvence Sistemi ve ilgili standartlara uygun olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, kalite ve kaliteli hizmetten ödün vermeme ana prensiplerini hedef almıştır.

* Müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,

* Müşterilerine en uygun fiyat, kaliteli ve standartlara uygun güvenilir ürünleri sunmak,

* Dürüst ve güvenilir bir firma olmak,

* Ürün tesliminde ve nakliyesinde en hızlı ve en uygun fiyatlı çözümler sunmak,

* İş sağlığı ve güvenliği esas olmak üzere, çalışanlarının bugününü ve yarınını güvence altına almak,

* Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirmek, satılan ürünün ve verilen hizmetin her zaman arkasında durmak başlıca kalite politikalarımızdır.